3 spôsoby, ako získať silnejšie kosti bez liekov

Zdravé kosti sú kľúčom k udržaniu nezávislosti v priebehu rokov. Našťastie, tieto vedecky overené triky nielen vám silnejšie kosti, ale zvýšiť pamäť, chrániť svoje srdce a dokonca aj rev metabolizmus!

Maslo si chlieb.

Všetko chutí lepšie s maslom! A čo viac, všetko, čo lahodnosť výhody ako vaše kosti a váš pás. Ukázalo sa, že maslo je balené s vitamínom K-2, pod-radar živiny, ktorá sa chová ako dopravný policajt a uvádza vápnik presne tam, kde je to potrebné v kostiach, znižuje riziko zlomenín o 65 percent, podľa sedem-rok pozorovacie štúdie z Tufts University.

Bonus: Viac štúdií zistilo, že zlúčenina zvaná konjugovaná kyselina linolová v masle spúšťa chudnutie tým, že zvyšuje metabolizmus – najmä keď si ľudia zvolia maslo nad margarínom.

Hop na 1 minútu.

Vzrušujúci výskum z University of Exeter v Anglicku zistí, prevencia osteoporózy nevyžaduje hodiny týždenné cvičenie. Magické množstvo, ktoré robí rozdiel: len jednu minútu denne. naozaj! Začlenenie malé výbuchy kostí-stavebné činnosti do svojho dňa – povedzme tým, že poskakovanie na mieste, zatiaľ čo vy čakať na kanvicu ing – vám môže dať silnejšie kosti ešte lepšie ako dlhé sedenie high-intenzita cvičenia, podľa vedúci autor Victoria Stiles, Ph.D.

Bonus: Novo publikuje University of Calgary výskum zistil, že non-cvičitelia nad 60 rokov, ktorí začali dostať svoje srdce čerpanie trochu každý deň obrátil ich mozog veku celých päť rokov.

Hum uspávanka.

Naše kosti obnoviť, zatiaľ čo my spíme, čo je dôvod, prečo jednoducho dostať 7 + hodín v noci polovice osteoporózy riziko. Nemôžeš prikyvuje? Skús bzučať! Jednoduchá technika s názvom “čmeliak dych”, kde si hučanie písmeno M pri výdychu tak dlho, ako je to možné, spúšťa oxid dusnatý v nose, ktorý funguje ako príroda spacie pilulky. Bonus: Dobrý spánok znižuje riziko srdcových ochorení o 58 percent.