Zdravé bývanie – zmäkčovadlo vody alebo vodný filter?

Voda, látka, na ktorej sa spoliehame pri prežití; bez zápachu, bez farby a chuti, ale zásadný pre prežitie celého života. Rozpustí rozloží roztaviť takmer prakticky všetko, s čím príde do styku, a túto látku so sebou nesie. Vedieť, že naša dodávka vody je bezpečná, je bezpečná, je dôležitá a je rovnako dôležité poznať potenciálne problémy s prienikom vody do našej domácnosti a zaistením jej bezpečnejšej bezpečnosti.

Existuje celý rad potenciálnych problémov, ktoré spôsobujú problémy, ktoré môžu nastať pozdĺž cesty s pitnou vodou, normálnou vodou, ktorá prichádza do našich domovov; medzi nimi vysoká hladina vápnika, minerálov, živín, minerálnych usadenín a sedimentov, ktoré sa inak nazývajú tvrdosť. Tvrdá voda pitná voda normálna voda môže skutočne byť škodlivá a poškodiť zničenie vodovodných a domácich rozvodov a spotrebičov vášho domu. Už mnoho rokov sa ľudia obracajú na zmäkčovače, ktoré sa tiež nazývajú tiež označované ako kondicionéry AC air-con, ktoré používajú soľ na neutralizáciu minerálov, čo vedie k vytváraniu spúšťacej vody pitnej. ”Palcové palce

Ak sú vlastníci domu v komunálnych kanalizáciách, soľná soľanka zo zmäkčovačov alebo kondicionérov sa do systému premýva spätne. Sodná soľ si razí cestu do vodných tokov národa. Tie isté Rovnaké vodné cesty sa nakoniec stanú vodovodným hydrantom do ďalších domov ďalej po prúde. V oblastiach, kde sa často používajú zmäkčovače, sa veľké množstvo, značné množstvo, obrovské množstvo sodíka stalo pomerne náročnou výzvou, veľmi náročnou výzvou! Mestské vodohospodárske útvary nie sú schopné nie sú schopné znášať náklady na systémy reverznej osmózy, aby ich odstránením zbavili sodnej soli, takže majú inú možnosť, ako ju povoliť svojim zákazníkom. V niektorých mestách a metropolitných oblastiach sa sodík zo zmäkčovačov vody stal takou výzvou, že mohli úplne zakázať používanie kondicionérov na báze soľného roztoku.

Okrem problémov, ktoré obsahuje sodík v systéme, zmäkčovače / kondicionéry nič nerobia, aby riešili väčšie a väčšie problémy s kontamináciou. Cysty Vulgaris, chemikálie a vedľajšie produkty dezinfekcie, liečivá a ďalšie karcinogény rakovinotvorné látky rakovinotvorné karcinogény v počte stoviek sú na verejnosti široká verejnosť otvorená verejnosť a studňa voda dodáva materiály výrobky. Kondicionovaná voda môže pomôcť, môže pomôcť vášmu vodovodnému potrubiu, ale dokáže to, nebude absolútne nič riešiť skutočné nebezpečenstvo pre vaše zdravie, ktoré predstavuje táto kontaminácia.

Niektoré spoločnosti so zmäkčovaním sú podniky, ktoré idú od dverí k dverám alebo robia telefonické žiadosti, aby sa dostali do vášho domu a predali ich na trh, aby ponúkli svoje systémy soľného roztoku sodíka. Propagujú tieto systémy, akoby išlo o filtráciu domácich filtračných systémov. Bohužiaľ, ich ukážka je demonštrácia, súdny proces je dosť pôsobivý, rovnako ako sľuby ich vyhlásení o tvrdení. Cena je tiež dosť pôsobivá. To znamená, ak „pôsobivé“ znamená až 8800 dolárov. 00! To je veľa cesta na to, aby vaše potrubie urobilo vaše inštalatérske práce urobilo vaše vodovodné potrubie vyberte potrubie vyberte vodovodné potrubie vyberte vodovodné potrubie vyberte vaše potrubie vyberte si vodovodné potrubie, aby ste vybrali svoje vodovodné potrubia šťastné!

Existuje nová, najmodernejšia alternatíva, ktorá poskytuje nielen dokonalé ošetrenie zmäkčovaním vody, ale aj dokonalé čistenie. Je to možné, v skutočnosti sa to nazýva nanofiltrácia.

Nano-filtrácia je systém, ktorý kombinuje to najlepšie z dostupných technológií. Nie nebude Nebude to plytvať dvoma tretinami vody prichádzajúcej do systému, ako to robí osmóza s reverznou inverznou zmenou. A nie nebude, nebude pridávať soľ ako kondicionéry do klimatizácie. Nanofiltrácia pracuje s pokročilou profesionálnou sofistikovanou technológiou dutého uhlíka, ktorá je oveľa lepšia ako staromódny tradičný staromódny uhlíkový blok, ktorý zabraňuje prekážkam alebo aktívnym uhlíkom. Potom potom V takom prípade núti vodu cez membránu, aby odstránila všetko až po. 0001 mikrónov! Čo presne znamená, čo to znamená, čo to znamená? Znamená to všetko, čo všetko, čo by mohlo škodiť vášmu zdraviu alebo vášmu domovu, neprechádza – aj keď váš zdroj pitnej vody nie je upravovaný bez zanedbania starostlivosti o jazero alebo potok. Vírusy Infekcie Škodlivý softvér, baktérie, fluór, arzén, olovo v obchodnom styku, meď, stopové liečivá, chemikálie narúšajúce endokrinný systém, hormóny – všetko, o čom sa dozviete viac v správach, vďaka ktorým sa budete chcieť zamyslieť nad pitím a kúpaním pri sprchovaní, nie je dlhšie oveľa dlhšie dlhší čas postupovanie k dosiahnutiu vás alebo vašich detí. Znamená to skutočný duševný pokoj.

Nano-filtračné systémy nie sú, určite nie sú lacné – to znamená, pokiaľ ich neporovnáte s nesmierne nákladnými zmäkčovacími systémami. Pre porovnanie, stoja tisíce dolárov, tisíce dolárov, veľa peňazí menej a poskytujú vám oveľa viac, oveľa viac a oveľa väčšiu ochranu vašich peňazí! Nano-Filtration je riešenie, ktoré je skutočne „dobré pre vás a tiež pre matku Zem! „