Tieto superkomfortné a štýlové bežecké topánky budú vašimi novými obľúbenými teniskami

Ak trávite čas na nohách – či už ste bežec , oddaný chodec vo fitnes alebo len trávite dni behaním za pochôdzkami a stíhaním detí – viete, aké dôležité je mať pohodlnú, podpornú obuv, ktorá tlmí vaše chodidlá a absorbujte vplyv tisícov krokov, ktoré každý deň podniknete. Preto sme nadšení z najnovšej ponuky mimoriadne obľúbenej značky obuvi Allbirds !

Bežecká obuv Allbirds – prezývaná „Tree Dashers“ ( 125 dolárov, Allbirds ) – je vyrobená tak, aby poskytovala maximálnu podporu všetkým typom chodidiel. Ak bežne nosíte stabilizačnú obuv kvôli pronácii (zložené oblúky), pokryjú vás odpruženou, ale pevnou medzipodrážkou z penovej hmoty s dvojitou hustotou. Sú tiež priedušné, ľahké, odolné a mimoriadne flexibilné, takže sa pohybujú nohami.

Ďalším dôvodom, prečo ich milujeme?

Dizajn nekričí na „bežecké topánky“, takže ich môžete spárovať s obľúbenými šortkami , pohodlnými džínsami alebo dokonca ležérnymi šatami pre super roztomilý a štýlový vzhľad. Prichádzajú v siedmich farebných variantoch vrátane čiernej, bielej, čiernej s bielou podrážkou, dvoch rôznych odtieňov šedej, svetlozelenej a červenej (svetločervená, ktorá je takmer ružovejšia).

Ak často beháte po zablatených chodníkoch alebo inak musíte často čistiť topánky , bude sa vám páčiť, že tieto tenisky možno prať v práčke. Stačí ich vhodiť do prístroja a vyjdú vyzerať ako nové! Ak sa obávate o udržateľnosť, budete radi, že bežecká obuv Allbirds je vyrobená z obnoviteľných materiálov, takže je uhlíkovo neutrálna a má malú ekologickú stopu.

Podšívka z vlneného podpätku vycentruje a podopiera vašu nohu, dodáva jej dostatok vankúša a udržuje ju na mieste, aby sa pľuzgiere nestali. Allbirds otestoval svoje Tree Dashers s viac ako 50 bežcami, od amatérov až po profesionálnych športovcov, ktorí v priebehu roka zaznamenali tisíce kilometrov a udelili svoju pečať súhlasu.

Recenzenti hovoria:

“Čakal som, aby som to mohol podrobiť dlhšej cestnej skúške.” Počas karantény som chodil takmer denne. Tieto topánky sú pohodlné a majú veľkú oporu. Zvyčajne mám pľuzgiere, ale nie s týmito topánkami. V mojej knihe sú veľkým víťazom! “

“Teraz mám tri rôzne štýly Allbirds.” Doteraz som to na behanie netestoval, ale nosil som ich na všeličo iné a sú neskutočne pohodlné, ľahké a ľahko sa obúvajú a šnurujú. Obzvlášť sa mi páči materiál a dizajn, ktoré sa zvykli tvarovať okolo členku. “

“Spočiatku som si nebol istý, či si mám objednať topánky online – ako bývalý tanečník si musím topánky vyskúšať, aby som si bol istý, že sú dostatočne široké v špičke. Tieto topánky nielen pre, sú ľahké a pohodlné. Super pohodlné a môžem ich nosiť celý deň, čo nie je žiadna maličkosť! “

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *