V týchto 9 najlepších blogoch Aussie Mum je trochu toho všetkého

Keď hovoríme, že existujú tisíce a tisíce online blogov, máme na mysli, že by ste mali tieto čísla vziať a vynásobiť ich ďalšími tisíckami! Dnes nájdete blogy napísané prakticky na akúkoľvek tému, ktorá vás napadne, ktorých autormi sú ľudia z celého sveta. Čo však s blogermi priamo tu v Austrálii? Áno, naši úžasní Austrálčania sú bloggeri so stovkami sledovateľov z celého sveta.

Čo hľadáte v blogu predtým, ako kliknete na dané tlačidlo sledovania? Pre nás je to kombinácia vecí; inšpiratívne príbehy, humor, poučný obsah, vynikajúce domáce recepty, skvelé príbehy, lekcie života, tipy pre domácnosť atď. Všetky tieto veci (a ďalšie!) sme šťastne našli na niektorých skutočne fantastických múmiových blogoch! Zostavili sme teda (v žiadnom konkrétnom poradí) 9 najlepších blogov mamičiek Aussie, ktoré môžete začať sledovať už dnes!

1. „Plánovanie s deťmi“ od Nicole 

Matka štyroch synov a jednej dcéry sa vo svojom blogu venuje takmer všetkým aspektom každodenného rodinného života vrátane každodenných povinností, plánovania jedál, rozvrhu práce, vychádzok a hry. Verí (a skutočne dokazuje), že zavedenie denného plánu je rozdiel medzi tým, ako byť matným, frustrovaným a ohromeným rodičom, a tým, kto má deti a domácnosť pod kontrolou. Vďaka dokonalému plánovaniu sa jej podarí vtesnať aj pridanú výhodu času. Celkovo je v Plánovaní s deťmi zdieľaných niekoľko skutočne skvelých tipov a nápadov, ktoré by mnohým mamičkám Aussie považovali za užitočné.

2. „Pohyb, palivo, láska“ od Sarah

Táto je skvelá pre budúce mamičky a múmie, ktoré si uvedomujú zdravie! Sarah, pôrodná asistentka a registrovaná zdravotná sestra, je mamou 6 krásnych detí, ktoré vychováva so svojím manželom Bradom. Existuje veľa príspevkov venovaných jej osobným skúsenostiam s pôrodmi do vody a tipmi na tehotenstvo. Sarah v skutočnosti založila blog iba ako blog o tehotenstve, ale dnes zdieľa veľa užitočných informácií o behu, fitnes a zdravom stravovaní.

3. „Múmia dvojčatám“ od Suzanne

Názov blogu sa nedávno po narodení Suzanneinho syna zmenil na Mummy na Twins Plus One. Teraz je matka troch detí a Suzanne pracovala ako producentka mnohých webových stránok. Jej blog je bystrý a inšpiratívny, hovorí o živote ako matka, zdieľa veľké osobné príbehy a vytvára úžasné spoločenstvo pre rodičov dvojčiat. Jeden článok, ktorý si Suzanne musí prečítať, je Tvorba bezpečnejšieho sveta pre deti; tento konkrétny príspevok sa stal virálnym na internete!

4. „My Mummy Daze“ od spoločnosti Fi 

Pre ohromenú mamičku, ktorej treba pripomenúť, že materstvo je skutočne náročné a emocionálna horská dráha, na ktorej je, je normálna, poskytuje My Mummy Daze ‘čitateľom múmie pocit pohodlia a vedenia. Je to skoro ako podporná skupina pre mamičky. Fi píše veľmi čestne; priznáva sa, že trpí depresiami a úzkosťami, napriek tomu otvorene zdieľa svoj príbeh o tom, ako sa s tým všetkým vyrovná.

5. „365 dní – denník čerstvo slobodnej mamy“ od Naomi

Jeden z najinšpiratívnejších múmiových blogov, aké sme mohli nájsť; Naomi začala tento blog po tom, čo ju manžel opustil, aby jeho mimomanželský pomer s najlepším priateľom Naomi posunul na vyššiu úroveň. Šokovaná a zničená ju nechala vychovať ich 4-mesačného syna ako slobodnú mamičku. Dala si celý rok smútku, pre ktorý urobila denný záznam, odtiaľ pochádza aj názov blogu. Nielenže používa túto platformu na zdieľanie svojho liečebného procesu, ale aj osvetľuje ďalšie slobodné mamičky, ako sa vyrovnať s bojom, a skutočne vysiela záblesk nádeje tým, ktorí trpia stratou všetkého druhu.

6. „MammaJoy“ od Amandy

So svojou zábavnou a svojráznou formou preberá tie najpozemnejšie veci ako múmia doma. Amanda určite vie, ako vás pobaviť a inšpirovať príbehmi o svojich piatich úžasných deťoch a o tom, ako bojovala s popôrodnou depresiou. S MammaJoy sa naučíte žiť pre deň a byť vďačný za všetko, čo je vo vašom živote dobré.

7. „Adriel Booker“ od Adriel

Veľmi silný a motivačný blog, tento! Adriel, jasná a duchovná matka dvoch detí, je ženou v združení Love A Mama Collective, komunite venovanej združovaniu žien z rozvojových krajín za účelom iniciatív v oblasti zdravia matiek. Jej blog je prispôsobený konkrétnym témam, ako sú ženské záležitosti, rodičovstvo, informácie o matkách, teológia, publicistika a ďalšie. Sledovať je skvelý blog, ktorý vám umožní zostať v kontakte so svetovými udalosťami a rozšíriť vaše vedomosti o ženských otázkach.

8. „Organizovaná žena v domácnosti“ od Katriny

Toto je všetko o tom, ako si zariadiť domov a pripraviť chutné dobroty! Katrina, mama troch detí, vám hovorí o svojich skorých (nie tak organizovaných) dňoch a o tom, ako dokáže udržať chaos na uzde! Pomocou každodenných rutín a grafov pomáha Katrina ostatným múmiám prispôsobiť sa a držať sa harmonogramov, ktoré udržiavajú domácnosť s malými deťmi v poriadku. A čo viac, na blogu zdieľa množstvo úžasných a ľahko pripraviteľných receptov!

9. Kate Laughing Kids Learn 

Ako naznačuje názov, tento múmiový blog je navrhnutý tak, aby poskytoval nápady, ako urobiť z učenia zábavu pre deti a zároveň efektívne využiť čas na štúdium / učenie. Múmia Kate predtým pracovala ako učiteľka na základnej škole, takže určite vie, o čom hovorí. Dajte tomuto čítať; určite nájdete niekoľko skvelých nápadov, ktoré môžete implementovať do učenia vášho dieťaťa, aby ste znížili stres, zvýšili učenie a zaručili zábavu!

Mamičky Aussie robia zázraky ako zodpovedné a pracovité matky s talentom na blogovanie! Vždy sa nimi inšpirujeme a radi ponúkneme pomoc pri čistení a pomoc pri znižovaní každodennej záťaže, ktorú nesú. V spoločnosti Simply Maid sa postaráme o všetky požiadavky na čistenie domácnosti , jednoducho nám zavolajte alebo si nás zarezervujte online. Trvá to iba 60 sekúnd a s našimi dostupnými cenami budete príjemne prekvapení!