Čo je potrebné zvážiť, keď sa nasťahujete k sebe

Keď sa rozhodnete presťahovať k partnerovi, pravdepodobne sa topíte v zoznamoch úloh a trávite nespočetné množstvo hodín Pinterestom, keď plánujete dizajn svojho budúceho domu. Aj keď ste uprostred toho, že ste sa inšpirovali online influencermi a balíte si svoje veci, možno vám napadne niekoľko otázok ohľadom prvého pobytu v partnerovi a výziev, ktoré to môže priniesť. Je úplne prirodzené, že máte niekoľko výhrad k zdieľaniu priestoru so svojím partnerom a posunutiu vášho vzťahu na novú úroveň, ale tu je niekoľko rád, ktoré vás upokoja a zvýšia vašu sebadôveru, keď urobíte tento vzrušujúci prechod so svojou polovičkou. !

Ako mám s partnerom pristupovať k financiám?

Pokiaľ ide o diskusiu o financiách s partnerom, môže to byť zložité, ale keď sa váš vzťah bude posúvať vpred a budete zdieľať potraviny, mesačné účty a rozpočty, je nevyhnutné hovoriť o svojej finančnej situácii. Ak si nie ste istí, ako ku konverzácii pristúpiť, spomeňte partnerovi, že by ste mali spoločne prejsť plánovačom rozpočtu , aby ste sa uistili, že zohľadňujete všetky pomôcky a vybavenie vo vašom novom priestore. To môže viesť k väčšej ochrane toho, ako si budete rozdeľovať účty a kto bude zodpovedný za každú z výdavkov. Finančný stres môže vzťah veľmi zaťažiť, takže sa uistite, že vy aj váš partner ste finančne na správnom mieste, aby ste mohli zlúčiť životný štýl.

Ako sa rozhodneme pre výzdobu a zariadenie?

Keď sa rozhodnete pre svoj priestor, je ľahké sa nechať ohromiť zdanlivo nekonečnými trendmi v interiérovom dizajne. Výzdoba a dizajn vášho bytu bude to, čo z neho robí domov pre vás aj pre vašu polovičku. Nikdy nepredpokladajte, že vášmu partnerovi nezáleží na dizajnovom výbere vo vašom spoločnom priestore, a nezabudnite brať ohľad na jeho štýlové nápady s otvorenou mysľou.

Predtým, ako budete môcť navrhnúť svoj nový priestor, je potrebné najskôr sa odkloniť a venovať všetok nábytok, spotrebiče alebo dekorácie, ktoré už nepotrebujete. To by mohlo znamenať zbaviť sa unavenej pohovky, ktorú ste mali od vysokej školy, aby ste vytvorili priestor pre niečo, čo sa hodí k tejto novej sezóne vášho vzťahu, ako napríklad zladená súprava rodinných izieb, ktorá dopĺňa váš nový priestor. Ak máte obaja silnú vôľu týkajúce sa typu dizajnu, ktorý sa vám páči, nebojte sa stretnúť s návrhárom interiérov . Existuje mnoho spôsobov, ako kombinovať štýly a kúsky nábytku, a chatovanie s profesionálom pomôže vášmu miestu spojiť sa s obidvoma vašimi vkusmi.

Mali by sme hovoriť o čistote skôr, ako sa nasťahujeme?

Pred usadením sa v novom priestore prediskutujte domáce práce, práce a ďalšie očakávania, ako budete udržiavať svoj priestor usporiadaný a čistý . Spojenie dvoch samostatných životných štýlov do jedného je zážitkom z učenia, takže budete chcieť byť s partnerom úprimní, ako sa vám páči, aby bol váš priestor zachovaný, a práce, ktoré robíte najradšej. Počas rušných mesiacov alebo predtým, ako sa presťahujete do nového priestoru, môžete zvážiť prenájom upratovacej službyvyhnúť sa neporiadku, stresu alebo hádke. Aj keď je dôležité, aby ste svojmu partnerovi oznámili, že vás jeho návyky obťažujú, je tiež dôležité mať trpezlivosť a porozumenie, keď sa budete navzájom prispôsobovať svojim náladám a rutinám. Pristupujte k týmto rozhovorom bez konfrontácie alebo pasívnej agresie a nenechajte si nariekať svoje sťažnosti. Otvorená komunikácia je kľúčom k zabráneniu konfliktu a bude vás a vášho partnera stavať do budúcnosti. Rovnako tak, ak chce váš partner prediskutovať jeden z vašich zvykov, ktoré ho môžu trápiť, urobte maximum, aby ste rešpektovali jeho pocity. Objaví sa niekoľko bolestí, ale skoré riešenie očakávaní vás naladí na úspech na ďalšej ceste!