Ako zlepšiť farbu vlasov prirodzene

Vaše, vlasy sú vaša korunovačné sláva a budete mať obrovskú hrdosť na svoje krásne zámky. Ale s časom, farba vlasov hrúbky alebo textúry trpí vďaka znečisteniu a vystavenie chemickým látkam. Ako starnete, tam sú farebné zmeny, to sa stáva nudné, krívať a nevýrazné, ale musíte urobiť niečo pre obnovenie odrazu a vitality vlasov nie? Ako to môžeš urobiť? Tento článok vám pomôže rozhodnúť, ako sa môžete postarať o svoje vlasy, a udržiavať správnu stravu pre zdravé vlasy. Húšenie hustých, hodvábnych a lesklých vlasov je v skutočnosti len pár krokov odtiaľto.

Ako sa vaše vlasy dostať jeho výraznú farbu?

Existujú bunky prirodzene produkované v tele, ktoré vyžarujú melanín, aby prirodzenú farbu vlasov. Ale ako starnete, produkcia melanínu sa výrazne znižuje a stratíte prirodzenú farbu vlasov. Či už je rovnako bohatá ako havran krídlo alebo hlboký odtieň auburn, farba vlasov definuje vás. Zdravšie ste, tým zdravšie sú vaše vlasy, takže sa uistite, že vyživujú vlasy zvnútra, aby si, že husté skákacie žiariace zámky, ktoré možno nazvať suseda závisť a majiteľa hrdosť. Poďme sa pozrieť na domáce opravné prostriedky pre biele vlasy, aby sa čierna potom zoznam potravín pre zdravé vlasy získať hustú húhu vlasov.

Potraviny, ktoré vyživujú vaše vlasy

Jedlo hrá dôležitú úlohu pri starostlivosti o svoje telo, a to zahŕňa vaše vlasy. Žiadne množstvo liekov vám môže pomôcť chrániť vaše oceňujú pramene, ak nechcete vyživujú vlasy zvnútra.

  1. Sacharidy – Sacharidy tvoria asi 55 až 60% vašej stravy. Sacharidy sú základným zdrojom energie a pomáhajú pri raste telesných tkanív a vlasov. Takže je dôležité konzumovať viac komplexných sacharidov, ako je zelenina, ovocie, celé zrná a hnedá ryža namiesto cukru a rafinovaných múk. Sacharidy-bohaté potraviny sú dobrým zdrojom B-komplexné vitamíny, ktoré sú životne dôležité pre zdravé vlasy.
  2. Proteín – Proteín je stavebným kameňom vlasov a mal by obsahovať asi 20% vašej stravy. Proteín robí vlasy silné a zabraňuje rozbiiu. Nedostatočný príjem bielkovín počas dlhého obdobia môže spôsobiť veľký pád vlasov, čo nepriaznivo ovplyvní štruktúru vlasov. Potraviny s vysokým obsahom bielkovín sú sójové, tofu, mliečne výrobky, ako je mlieko a mliečne výrobky, orechy, olejná semielie, fazuľa, a strukoviny.
  3. Esenciálne mastné kyseliny – Spolu so správnou stravou zdravé, vlasy potrebujú esenciálne mastné kyseliny, ktoré pomáha suché a lámavé vlasy a zlepšuje štruktúru. Esenciálne mastné kyseliny pochádzajú z rastlinných olejov, celých zŕn, strukovín, čerstvých orechov a olejnatých semienok, ľanového oleja a tekvicových semienok. Zhruba 15 – 20% z vašich denných kalórií by mala pochádzať z týchto zdrojov.
  4. Vitamín A – Vitamín A je nevyhnutný pre zdravú mužu a pokožku hlavy. Beta-karotén sa nachádza v zelenej a žltej zeleniny a ovocia, sladké zemiaky, brokolica, marhule.

Trikonasana (Trojuholník Pose)

Je to skvelé cvičenie, aby si krvný obeh deje, a udržať si lesklé a zdravé vlasy.

  • Postavte sa nohami asi 3-4 stôp od seba. Teraz zdvihnite obe ruky a držia ruky v priamom zarovnaní s ramenami.
  • Ohnite sa smerom k pravej strane a prstami pravej nohy sa dotknite prstov pravej ruky.
  • Zdvihnite ľavú ruku smerom k stropu a pozrite sa smerom k ľavej ruke.
  • Držte pozíciu na minútu alebo tak. Opakujte to isté s ľavou stranou.

Zmena životného štýlu môže byť prínosom nielen pre vaše vlasy, ale celé telo. Nedopustte, aby frenetický životný štýl si na vás vybral ťažkú daň. Zaujmite holistický prístup k vyzerať dobre a cítiť sa skvele. Obaja sú neoddeliteľne spojené navzájom. Existuje mnoho tipov pre starostlivosť o vlasy nasledovať, a kozmetické režimy, ale ak nechcete palivo vaše telo s jedlom a posilniť ju s cvičením nebudete mať požadované výsledky. Kombinácia všetkých týchto by pomohlo získať toľko-požadovanej hrii hustej korunovačné slávy, ten, ktorý by ste mohli chváliť s radosťou.