3 spôsoby, ako udržať hnedý cukor Soft

ako udržať hnedý cukor Soft

Ak ste pekár, viete, aké dôležité je mať po ruke čerstvý hnedý cukor po celú dobu. Hnedý cukor je každý cookie a tortu recepty najcennejšie navyše, pridávať bohaté karamelové sladkú chuť na vaše obľúbené dezerty. Ale ak ste niekedy otvorili dvere špajze nájsť tuhý, tvrdené hnedého cukru, možno by vás zaujímalo, ako udržať hnedý cukor mäkký. Našťastie je to vlastne celkom jednoduché.

ako udržať hnedý cukor Soft

3 spôsoby, ako udržať hnedý cukor Soft

Existuje niekoľko hacks môžete použiť, aby vaše hnedý cukor mäkký. Môžete si udržať hnedý cukor mäkký s vecami, ktoré uvoľňujú vlhkosť pre cukor absorbovať. Niektoré z týchto položiek možno nájsť v okolí vášho domova, a iní budete musieť vziať na výlet do obchodu. Či tak alebo onak, tieto hacky sú všetky stojí za vyskúšanie, takže nemusíte strácať cukor!

1. Plátok chleba

Možno ste počuli o tomto hnedom cukre hack od svojej mamy alebo babičky, a to preto, že to funguje! Umiestnenie plátok chleba do vrecka alebo nádoby s hnedým cukrom bude držať to vlhké, pretože cukor bude čerpať vodu z chleba. Určite si všimnete, že chlieb skutočne stáva tuhý a suchý, zatiaľ čo cukor udržuje svoju štruktúru! V skutočnosti, tento hack je povedal, aby fungovali, aj keď váš snaží zmäkčiť hnedý cukor, ktorý je už ťažké!

Samozrejme, že jedna nevýhoda tohto hack je, že chlieb pôjde zle a stať sa plesnivé, takže budete musieť vymeniť svoj plátok za nový, ako sa to stane, čo bude asi dva dni. To by mohlo byť docela veľké plytvanie chlebom, takže ak si nie ste do nápadu, vyskúšajte tento ďalší.

2. Marshmallows (Marshmallows)

Hádzanie niekoľko veľkých marshmallows do vrecka je ďalší spôsob, ako udržať hnedý cukor mäkký, ktoré by mohli byť ešte účinnejšie! Marshmallows nešiel zle tak rýchlo, ako chlieb robí, a v podstate pracovať rovnakým spôsobom – cukor bude nasiaknuť ich obsah vody. Každých pár dní, stačí otvoriť tašku alebo nádobu a cítiť, ak marshmallows sa stali úplne vyschnúť. Akonáhle budú mať, vyhodiť a hodiť v niekoľkých ďalších!

3. Terra Cotta hnedý cukor disky

Terra cotta je materiál, ktorý drží vlhkosť naozaj dobre, a tak je používaný mnohými kuchár, aby hnedý cukor – a ďalšie položky, ako sú koláče a sušienky – mäkké a čerstvé dlhšie. Môžete skutočne nájsť terra cotta hnedého cukru disky na pečenie zásob obchody. Sú to super pohodlné, nákladovo-efektívne, a vydržia oveľa dlhšie, než ostatné dve možnosti! Jediné, čo musíte urobiť, je namočiť ich do vody asi 20 minút, potom ich vložte do vrecka alebo nádoby s cukrom. Nájdete ich aj online. Skúste tieto super roztomilý hnedý cukor medvede.

A samozrejme, je to vždy dobrý nápad, aby váš cukor vo vzduchotesnej nádobe, ktorá pomáha predchádzať strate vlhkosti, ktorá bude mať za následok kalenie. V opačnom prípade skúste niektorý z týchto hackov a váš hnedý cukor bude čerstvý na dlhú trať!