Dlhé vlasy, Je jedno: Ako Rock Zdĺhavé Zámky Po 50

Je jedno: Ako Rock Zdĺhavé

Odkedy bolo, “Nemáš vlasy pod ramenom po 40-tke a nebesia zakázať, po 50-tke,” 11. Len preto, že ste v určitom veku, neznamená, že celý účes je oficiálne mimo limity. Je úplne možné skalné dlhé vlasy cez 50 – a to aj s okuliarmi. Zaokrúhlili sme všetko, čo potrebujete vedieť o udržiavaní dlhých vlasov po 50 rokoch, vrátane najlepších dlhých účesov pre dámy nad 50 rokov a ako ísť šedivý s dlhými vlasmi.

Je jedno: Ako Rock Zdĺhavé

Ako starnete, vaše vlasy sa tiež mení – a to nielen farbu. Možno ste si všimli, vaše vlasy textúry je iný. V priebehu času, jemné vlasy môžu cítiť tenšie a jemnejšie, zatiaľ čo husté vlasy sa stáva tuhý a hrubý. Ak hľadáte dlhodobé prírodné riešenie, existuje niekoľko vecí, majte na pamäti, pokiaľ ide o starostlivosť o zrelé vlasy.

 

Čo robiť, ak máte tenké vlasy:

Tenké vlasy a vypadávanie vlasov u žien nie je nezvyčajné po 50, takže sa nemusíte hanbiť. Ale aj napriek tomu, ako prevládajúci problém ženskej vypadávanie vlasov je, pravidelné staré zlé vlasy deň môže tiež úplne zničiť náladu. Sekanie vlasov sa môže zdať ako jednoduché riešenie na skrytie tenkej hlavy vlasov, ale nie je to nutné. Ak vás zaujíma, ako získať silnejšie vlasy prirodzene, existuje niekoľko krokov, ktoré môžete urobiť. Alexis Wolfer, autor Recept na žiaru ($ 9,99, Amazon), spomína relaxačné in-sprcha masáž pokožky hlavy a voňavé bylinné vlasy opláchnite ako kľúče k rastu hustejšie vlasy.

V sprche by ste mali tiež použiť lupiny šampón ako Nizoral AD ($ 14.84, Amazon) jeden až dvakrát týždenne, ako jeho protizápalové vlastnosti pomáhajú v boji proti infekciám pokožky hlavy. “Zníženie kvasiniek na pokožku hlavy môže pomôcť znížiť zápal a podporiť zdravý rast vlasov,” hovorí Joshua Zeichner, MD, riaditeľ kozmetického a klinického výskumu na oddelení dermatológie v Nemocnici Mount Sinai v New Yorku.

 

Chystáte šedá s dlhými vlasmi:

Ak chcete šedá, alebo nie na šedú, to je otázka. Chystáte šedá elegantne je proces, s akou mnohé ženy bojujú, a je plná mnohých ťažkých rozhodnutí. Kedy je ten správny čas na sivú? Mám ísť sivá prirodzene? Samozrejme, odpovede na tieto otázky sa budú líšiť od človeka k človeku, ale tu je niekoľko vecí, ktoré treba vedieť, pokiaľ ide o ísť šedej.

Či už máte dlhé vlasy, alebo nie, bude šedá je podnik, ktorý najprv vyžaduje, aby ste čeliť svoje obavy. Spoločnosť často zosmiešňuje ženy pre ich strieborné pruhy, ale tam sú tony celebrít s striebristý zámky, ktoré nás inšpirujú, aby prijali naše prírodné krásy. Chystáte šedá je známkou starnutia, a vo chvíli, keď objatí je to ako začať zbrusu-novú fázu v živote.

Teraz, keď máte pocit, inšpiroval kopať zadok a vyzerať krásne s šedivými vlasmi, poďme na logistiku ísť šedivý. Ak si v súčasnosti farbnete vlasy, môže byť najjednoduchšie jednoducho nechať svoje korene vyrastať a odrezať farebné časti, takže nie ste prechádzky s dvoma-tónovaný vlasy. Je možné, aby vaše vlasy dlhé, zatiaľ čo ešte bude šedivý, aj keď to bude vyžadovať prácu s kaderník tak, že on alebo ona môže pomaly vyblednúť farbu.

Ak plánujete ísť cestou rozpočtu – nie! At-home postupné-šedá krabica farbív sa zdajú ako lacná alternatíva, ale tieto produkty môžu skutočne spôsobiť vaše vlasy vypadnúť, ak si umyť vlasy s tvrdou vodou. V priebehu času, neustále farbenie oslabí vaše vlasy, takže je lepšie jednoducho ísť na profesionálne. Mohlo by to byť trochu viac peňazí dopredu, ale to vám ušetrí od ničí vlasy a museli platiť rovnako vidieť váš kaderník, aby mohli opraviť neporiadok.

Akonáhle ste sivú, budete chcieť zásobiť na fialový šampón. V priebehu času, vaše vlasy môžu začať dostať mosadzný. Našťastie existuje veľa fialových šampónov pre šedivé vlasy na trhu, ktoré budú pôsobiť proti týmto žltým tónom.

Najdôležitejšia vec na zapamätanie je, že musíte urobiť to, čo sa cítite pohodlne. Naše vlasy sú tak neoddeliteľnou súčasťou nášho sebavedomia, že nemá zmysel odrezať sa (doslova) zo sveta dlhých vlasov. Je čas prijať svoje dlhé, šedé zámky, pretože sú naozaj krásne!